КРУГЛИЙ СТІЛ: ШЛЯХИ РОЗВИТКУ АДВОКАТУРИ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ

КРУГЛИЙ СТІЛ

ШЛЯХИ РОЗВИТКУ АДВОКАТУРИ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ

15 грудня 2022 року  до Дня суду та напередодні Дня адвокатури,  завідувачем кафедри права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» к.ю.н., доцентом Загрішевою Надією Володимирівною проведений круглий стіл «Шляхи розвитку адвокатури в умовах сьогодення». Участь у заході взяли студенти коледжу та університету, а також студенти  Навчально-наукового юридичного інституту КиМУ.

Модератор заходу – Загрішева Н.В. (к.ю.н., доцент, завідувач кафедри права, адвокат).

Запрошеними спікерами заходу були практикуючі адвокати: Сахнюк Сергій Володимирович (к.ю.н., доцент),  Гайдучок Олег Олександрович та Огородник Юлія Олександрівна. Кожен спікер звернувся до проблем реалізації захисту, права на захист в кримінальному процесі, цивільному процесі та адміністративному судочинстві.

Жвавий інтерес та запитання студентів викликала доповідь Сахнюка С.В. Він проаналізував вітчизняне кримінальне процесуальне законодавство, міжнародно-правові акти та матеріали правозастосовної практики стосовно проблемних питань реалізації функції захисту під час судового розгляду в кримінальному процесі України.

Гайдучок О.О. розповів студентам про особливості здійснення правосуддя у господарському судочинстві. Адвокат зазначив, що господарські спори є одними з найскладніших та потребують високого рівня підготовки фахівців-юристів. Для їх супроводження необхідні високопрофесійні фахівці, що володіють спеціальними знаннями у галузі господарського права та процесу.

Під час засідання  обговорювалися питання про існуючу проблематику участі адвоката в судовому провадженні: обов’язкову участь захисника в провадженні, здійснення захисту неповнолітніх, дотримання адвокатської етики при захисті кількох співучасників у кримінальному правопорушенні, проблемні питання взаємодії органів прокуратури та адвокатів  при здійсненні правосуддя, права адвоката під час підготовки та проведення процесуальних дій у режимі відеоконференції, міжнародне регулювання діяльності адвоката в Україні.

Захід пройшов у відкритій та конструктивній атмосфері, що сприяла професійному обміну думками і досвідом між його учасниками.

Кафедрою права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» на чолі з завідувачем к.ю.н., доцентом Загрішевою Н.В. постійно проводяться заходи спрямовані на формування у студентів світогляду юриста.

За останні два місяці, крім конференцій та круглих столів, які пройшли на базі Університету, студенти коледжу та університету ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» були запрошені та відвідали заходи Міністерства Юстиції України:

та

Кафедра права ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» розвиває традиції права України, впроваджує європейські стандарти навчання та запрошує до навчання у

Новому 2023 році!