ДО ДНЯ ЮРИСТА: Брейн-ринг «Знавці права»

2 жовтня 2023 у межах проведення Місяця юридичної професії, присвяченого Дню юриста, здобувачі фахової передвищої та вищої освіти  взяли участь в інтелектуальному брейн-ринзі «ЗНАВЦІ ПРАВА», який проведено на базі ВНЗ «Київський університет ринкових відносин».

Модератори:  завідувач кафедри права, к.ю.н., доц. Загрішева Надія Володимирівна та завідувач кафедри публічноправових дисциплін к.ю.н., доц. Бісюк Олена Сергіївна.

Захід передбачав інтелектуальне змагання двох команд, які мали змогу продемонструвати знання, а також ерудованість, уважність, спритність, активність, уміння критично мислити та швидко приймати правильні рішення у команді з правничих питань.

У протистоянні зустрілися такі команди як: «Творці права» ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» та «Юридичні забіяки» Київського міжнародного університету. В атмосфері взаємоповаги та здорової конкуренції ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» представили Анна Маланічева, Богдан Браженко, Дар’я Налівайко, Ілля Олійник, Софія Полулященко та капітан команди – Діана Білоус.

Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» Галина Петрівна Левківська висловила подяку організаторам брейн-рингу та зазначила, що такі заходи інтерактивного змісту викликають у здобувачів вищої та фахової передвищої освіти великий інтерес та прагнення до вивчення правових наук, формують всебічно розвинену особистість, сприяють продуктивному засвоєнню фахових компетентностей.