Міжнародні зв’язки

Глобалізація економіки й євроінтеграційний вибір України сформували сприятливе підґрунтя для розвитку транскордонних зв’язків між вітчизняними і зарубіжними ВНЗ. Київський університет ринкових відносин з часів його заснування приділяє значну увагу міжнародній співпраці у сфері освіти і науки.

Починаючи з 1991 року Київський університет ринкових відносин реалізує міжнародні навчальні програми для студентів та викладачів університету. Партнерами є Інститут сприяння економіки Австрії, Боннська академія (Німеччина), Концерн «Дойче Бан» (Німеччина), Еurasia Institute (Євразія інститут (Берлін, Німеччина), Ольборжська школа бізнесу (Данія), Лондонський університет Гілдхолл (Великобританія), Туринський університет (Італія), Швецька академія страхування (ІРІГ), Інститут маркетингу (м. Париж, Франція), Барселонська школа бізнесу (Іспанія), Вища школа підприємництва і управління ім. Леона Козмінського (Варшава, Польща), Банківський інститут Вища школа (Чеська Республіка), де студенти мають можливість проходити практику, а викладачі – стажування.

Нині університет є членом Міжнародного Фонду з розвитку менеджменту (ЕRMO – Брюссель), Європейської асоціації Міжнародної освіти (Голландія), Європейського клірингового Дому Кейсів (Лондон), Європейського фонду з розвитку менеджменту (EFMD).

Також Університетом установлені та ефективно розвиваються міжнародні зв’язки з Канським університетом (Шербург, Франція), Асоціацією з об’єднання демократій (США), Познанським Університетом (Польща), Державним університетом Оклахоми (США), Асоціацією Університетів та коледжів (Канада). Студенти цих навчальних закладів беруть участь в міжнародних відео-конференціях (прямих телемостах) для обговорення актуальних питань, пов’язаних з глобалізацією та розширенням впливу ЄС на економіку та торгівлю.