ДО ДНЯ ЮРИСТА: Майстер-клас «Міжнародний розшук Інтерполом»

6 жовтня 2023 у межах проведення Місяця юридичної професії, присвяченого Дню юриста, здобувачі фахової передвищої та вищої освіти взяли участь у майстер-класі провідного адвоката у галузі кримінального права Дмитра Коноваленка, який проведено на базі ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» за сприяння Олега Гайдучка, викладача кафедри права, адвоката.

Модератором заходу виступила завідувач кафедри права Надія Загрішева, к.ю.н., доцент,  адвокат.

Темою виступу Дмитро Коноваленко обрав розробку тактики та стратегії захисту клієнта у кримінальних справах, пов’язаних з кейсами, де особа знаходиться у розшуці Інтерполом.

Адвокат зауважив про складність ведення таких справ, оскільки, потрібно враховувати норми не тільки національного права, а й положення та стандарти міжнародного права.

Під час виступу спікеру студентами ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” та Коледжу ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” задані питання щодо структури та функцій інтерполу, порядку та процедури оголошення особи в розшук Інтерполом та заходів, які потрібно вжити адвокату для того, щоб особа була вилучена з бази Інтерполу.

Студенти отримали корисну змістовну інформацію з досвіду адвокатської роботи Дмитра Коваленка.