Екскурсія на Українську фондову біржу

В рамках співпраці між ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» та ПРАТ «Українська фондова біржа», яка займає перше місце серед організаторів торгів цінними паперами,  17 жовтня 2023 року відбулася екскурсія студентів 3-го курсу спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», 073 «Менеджмент», 075 «Маркетинг» ВНЗ “Київський університет ринкових відносин” з метою практичного їх ознайомлення з діяльністю фондової біржі.

Студенти отримали можливість познайомитися з фінансовими інструментами, торгівлею акціями, обліком та аналізом ринків, що стало корисним поглибленням їхніх знань у цій галузі. Екскурсія надала цінне уявлення про те, як функціонує фондова біржа, які фактори впливають на її роботу та які процеси відбуваються в торгівельних залах. Учасники екскурсії мали можливість побачити, як фахівці на фондовій біржі працюють в реальних умовах, що дозволяє їм в подальшому застосовувати ці знання на практиці.

Екскурсія на ПРАТ “Українська фондова біржа” була надзвичайно корисною для студентів університету, яка допомогла їм поглибити розуміння фінансового світу і підготувати їх до майбутньої професії в галузі економіки, фінансів та інвестицій.

За організовану екскурсію дякуємо директору Приватного акціонерного товариства «Українська фондова біржа» Валентину Володимировичу ОСКОЛЬСЬКОМУ та екскурсоводу Ганні Олегівні МІШЕНОВІЙ.