Гостьова лекція Гулея Анатолія “Цифрові гроші”

Ґрунтовні знання – це ваші інвестиції в майбутнє! Так розпочав свій виступ видатний вчений (доктор економічних наук), всесвітньо відомий фінансист, топ-керівник визначних фінансових інституцій, зокрема Голова правління в «Українська міжбанківська валютна біржа», екс-Голова правління в «Ощадбанк», експерт з цифрової економіки пан Анатолій Гулей.

Широкій громадськості представлено ґрунтовну новітньо-прикладну лекцію (сучасний кейс) на тему: «Впровадження цифрових грошей в Україні», яка спричинила фурор у слухачів і була надзвичайно актуальною й нагальною для суб’єктів освітнього процесу, зокрема студентства – майбутніх фахівців в галузі фінансів, банківської й біржової справи, менеджменту, маркетингу, права тощо.

Надзвичайно захопливо пан Анатолій Гулей, розкрив віхи майбутнього щодо цифрових грошей (віртуальних активів) в Україні, розкрив питання щодо державне регулювання цифрових грошей, правового режиму,  ринкових учасників і наголосив на перспективах майбутнього щодо розвитку функціонування системи цифрових грошей в державі та світі.

Від керівництва та студентства ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» висловлено подяку (вручено квіти) пану Анатолію Гулею за неперевершений виступ. Віп-спікер висловив щиру вдячність Університету за запрошення до виступу та запропонував співпрацю між  ВНЗ «Київський університет ринкових відносин» та  «Українська міжбанківська валютна біржа», «Crowe» (Global) для новітніх звершень.