Відбудова України за покликанням серця. Єднаймося з молоддю

У Вищому навчальному закладі “Київський університет ринкових відносин” 28 липня студенти-координатори загальноуніверситетських проєктів провели диспут, приурочений Дню Української Державності на тему “Відбудова України за покликанням серця. Єднаймося з молоддю”

Учасники заходу епіграфом обрали слова Михайла Грушевського “… суспільність, що має віру в себе, мусить мати і відвагу глянути на неприкрашену правду свого минулого, щоб зачерпнути в ній не зневіру, а силу …”.

Вшановуючи пам’ять Володимира Мономаха, святого рівноапостольного князя Київського Володимира  Великого – державотворця, який засвідчив цивілізаційний вибір Київської Руси прийняттям Християнства, було акцентовано увагу на визначній пам’ятці “Повчання дітям”. Великий князь радить своїм дітям любити Батьківщину, захищати її від ворогів, бути хоробрим, трудитися, бути гуманним, чуйним до людей.

Захід було проведено за підтримки

#Департамент молоді та спорту КМДА

#Відділ молоді та спорту РДА Дніпровського району м.Києва

Слава ЗСУ та українському народу!