Вітаємо наших вступників

31 серпня  2020 року першокурсники Київського університету ринкових відносин запам’ятають на все життя. Адже цього теплого дня  вчорашні абітурієнти стали студентами, а їх посвята – перший урочистий захід в одному із найпрестижніших вишів.

З цього дня  для кожного з них починається відлік кроків до здійснення мрії – досягти успіху на професійній ниві та сформуватися як особистість. З вітальним словом до першокурсників звернулася ректор університету  – Ірина Черевань, яка відкрила урочистості, присвячені Дню знань, та привітала першокурсників з новою якістю – якістю студента. Також вона наголосила, на тому, що вони зробили перспективний вибір, вирішивши стати економістами, юристами й управлінцями. По-перше, ці професії користуються не лише визначальним попитом на ринку праці, а також виступають вирішальною силою у просуванні країни до цивілізаційного майбутнього, до цивілізаційних ринкових відносин – до інтеграції України в ЄС та світову єдність.

По-друге, вища освіта в сучасному світі є не лише найбільш гідною і надійною валютою для сімейного бюджету, але й характеризує потенціал країни. По-третє, саме вища освіта надасть можливість отримати перепустку у вище суспільство, до керівництва фірмами й бізнесом.

Ректор університету відмітила, що сьогодні головні тенденції у сфері вищої освіти реалізуються на умовах нової ідеології та філософії. Україна стала складовою частиною Болонського процесу, який означає, що вища освіта виступає для нашої країни відкритою системою, яка у свою чергу відкриває кордони для переміщення випускників українських вузів до інших країн, де визнаються наші державні дипломи.

Студенти Київського університету ринкових відносин, обравши професію, повинні пам’ятати, що кроком до успіху є ґрунтовні знання, а ґрунтовні знання – це інвестиція у майбутнє.

А також необхідно пам’ятати, що головний ваш капітал – це інтелект, який ви зможете пред’явити роботодавцеві на ринку праці по закінченні Університету. А роботодавець щороку стає більш вимогливим. І це природньо, адже відсоток безробіття не зменшується. Темпи росту економіки не встигають за темпами росту випускників з вищою освітою (звідси посилення конкуренції). Моніторинг ринку показує, що останнім часом роботодавці надають особливої уваги якості освіти. А якість освіти асоціюється (з досвіду працевлаштування наших випускників) із:

  • глибоким розумінням випускниками теорії й практики ринкової економіки;
  • знаннями у сфері комп’ютерних технологій та Інтернету;
  • володінням іноземними мовами;
  • інтелігентністю, комунікабельністю, толерантністю (ініціативністю, наполегливістю, здатністю приймати рішення, умінням вирішувати проблеми, готовністю ризикувати, тощо).

На формування таких якостей у сфері вищої освіти і працює потенціал Київського університету ринкових відносин, якому в 2020 році виповнюється 30 років.

Вищий навчальний заклад «Київський університет ринкових відносин» завжди, починаючи з 1990 року, підтверджував статус закладу вищої освіти, який готує національну, наукову, політичну еліту України. Протягом 30-ти років університет випустив понад 27 тисяч фахівців для розбудови України.

На сьогодні університет відповідає всім міжнародним стандартам, в ньому сформована сучасна навчально-матеріальна база. Навчальний процес в університеті забезпечують досвідчені фахівці, які залучають студентів до участі в наукових конференціях, круглих столах, міжнародних освітніх програмах.

Університет упродовж багатьох років є базовим вищим навчальним закладом Українського союзу промисловців і підприємців, що забезпечує тісний зв’язок із практикою й дозволяє надавати нашим випускникам практично стовідсоткове працевлаштування.

Ірина Черевань дала настанову першокурсникам, що саме освіта закладає у кожного міцний фундамент знань, компетентність, професійну кваліфікацію, навички, гуманної відповідальності за наслідки особистої діяльності, опанування рисами духовності, людяності, взаємоповаги на задоволення особистих культурних потреб.

Оркестр барабанщиць «Киянки» на чолі з керівником Катериною Чорноштан відкрили захід. Гімн України та духовний Гімн прозвучали у виконанні солістки тріо бандуристок українського держрадіо Катерини Коврик.

Присутніх привітали: Віталій Росляков, депутат Київради, випускник університету, який бережно відноситься до рідної Альмаматер; Леся Яремійчук, начальник відділу молодіжної політики департаменту управління молоді та спорту; Бородіна Олена, проректор з науково-педагогічної роботи університету; Загришева Надія, викладач кафедри права; Лаврінович Єлізавета, магістр права.

Подяками ректора були відзначені працівники вузу за високий професіоналізм та з нагоди 30 річчя заснування університету.

За активну громадську діяльність найактивніших студентів відзначено Грамотами ректора

На завершення заходу прозвучало музичне вітання Влада Дениса, тьютера студентських музичних проектів.