Захист прав дитини в умовах воєнного стану

31 травня 2023 року о 13:00 годині у Вищому навчальному закладі “Київський університет ринкових відносин” відбувся захід “Захист прав дитини в умовах воєнного стану”, приурочений Міжнародному дню захисту дітей та Всесвітньому дню батьків (Global Day of Parents).

Від Голови президії Великої Ради отаманів України, Генерала Козацтва Петра Штепи було вручено грамоту з нагоди Міжнародного дня захисту дітей ректору університету Черевань Ірині Вікторівні.

Знаковою подією для учасників була можливість познайомитися із представниками Школи охоронних собак “Арес”.

Керівник військового підрозділу спеціальної кінологічної служби, військовий волонтер Ніна Леонідівна Антонова зі студентами-волонтерами Університету та Коледжу поділилася особливостями волонтерської роботи в умовах воєнного стану.

Волонтери дресирувального центру “Фенікс” продемонстрували уміння своїх вихованців.

Показали елементи бойового мистецтва самозахисту.

На завершення заходу в концертній програмі прозвучали пісні відомого співака Анатолія Бабича, також в концерті взяли участь Смирнова Варвара, Олійник Вадим та народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві».

Захід проведено за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА, Київського молодіжного центру.